Týdenní menu 27.2.-4.3.2012

Změny klepou na dveře. Nová personální vyhláška ministra zdravotnictví bude upravovat počet lékařů na nemocničních odděleních. Ano máte pravdu, počty se nezvyšují. Zkušení lékaři budou k dispozici na telefonu či emailu. Pacienti nezůstanou pozadu a díky internetu a kvalitní web kameře si v pohodlí domova dle staženého PéDéeF návodu sami provedou kolonoskopické vyšetření, které doktor vyhodnotí a emailem zašle resumé. A nikdo se nikam zbytečně netrmácí.
Kamery jsou přeci velice užitečné zařízení. Na Vrchním státním zastupitelství zaznamenaly dvě osoby v kanceláři Grygárka. Pustil je tam Mečl. Grygárek to nevěděl. Zeman to věděl. Rampula to vyzradil. Policie to nepotvrdila ani nevyvrátila. Jde o zájem státu, konstatuje Zeman. Mečl to Rampulovi neřekl. Prequel: Pospíšil odvolal Rampulu. Městský soud v Praze odvolání zneplatnil. Sequel: „Buď já nebo Rampula,“ prohlásil Zeman. Rampula odvolal Bělohlávkovou. „Pokud zůstane Rampula, já ne,“ vyjádřil se Pospíšil. Mečl se vrací na Nejvyšší státní zastupitelství. Rampula zrušil návrh na odvolání Grygárka. Z toho by ztratily hlavu i panáčci na semaforech.
Začal týden neklidu proti reformě vysokého školství. Ulice plné parazitů. Objímají školu, líbají se a brání akademické svobody. Fuj!
Skřivani se vracejí a hlásí příchod jara a plýtvání peněz na Vnitru z evropských dotací. Na Vnitru se krade kupříkladu bezdůvodným navýšením zakázky o 249 tisíc, či placením za právní služby ve výši 20 milionů, i když smlouva zněla na 6,5 milionu. Ale abych nekřivdil, také se zde i pracuje: Rozpuštění KSČM vláda nenavrhne, protože Vnitro pro to nenašlo argumenty.
Smlouvy mezi Dopravním podnikem a společností Škoda Transportation na poruchové tramvaje ForCity prakticky není možné vypovědět. Dopravce musí odebrat všech 250 objednaných tramvají za 18 miliard korun. Nevíš co s nakradenými milióny? www.odklon.cz
Poctivý občan Starka chce za neoprávněných 84 dní ve vazbě stamiliony. Poctivý úředníci odborů dopravy nepoznají padělky technických průkazů vozidel. Celní správa rozdává letáky o kontrolách a případném postihu poctivým vietnamským obchodníkům.

uplacená inzerce:
Potřebujete půjčit? Navštivte naše stránky: VV.V.Barta.ABL

Napsat komentář