Krásný vánoční čas a PF 2013

Krásné a poklidné vánoční svátky! Láskou, zdravím, tvorbou a otevřeností naplněný Nový rok 2013!

Díky našim rodinám, příbuzným a blízkým, kamarádům, přátelům a všem našim společným chvílím!

Díky všem autorům, čtenářům, podporovatelům, vystupujícím a návštěvníkům poetických večerů, každému našemu setkání!

Díky všem objetím, stisknutím ruky, úsměvům, slzám, společným rýmům a tónům, synchronicitám, radostným i hlubším okamžikům!

A díky sami sobě! Za to, že nalézáme svou tvořivost, že si dovolíme tvořit, že jsme ochotni svou tvorbu sdílet s ostatními, že jsme otevření, že jsme!

Ze srdce všichni Otevření

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Co se děje, Pondělní poprvé | Štítky: | Autor: .

Autor: Marek Schejbal

Autor (* 1976) vystudoval VŠTE v Českých Budějovicích obor ekonomika podniku a v současné době pracuje jako účetní. Je spoluzakladatelem uskupení a nakladatelství Otevření, jehož cílem je podpora začínajících spisovatelů. V roce 2012 vyšla jeho básnická prvotina Rýmoryty (Otevření, 2012). Další autorovy texty vyšly ve sbornících Soukromá otevření (Otevření, 2011), Almanach Otevření 2012 (Otevření, 2013) a Pomalé krajiny (Otevření, 2014). Prozaické texty v almanaších Životní jinovatky (Dílny tvůrčího psaní E.Hauserové, 2012) a Našlápnuto (Dílny tvůrčího psaní E.Hauserové, 2013). Taktéž se věnuje divadlu. Je členem divadla VšeMožno a můžete ho vidět v divadelní hře D. Bělohradského „Piš, Karl, piš!“ pojednávající o životě a díle spisovatele Karla Maye. Žije v Praze.

Napsat komentář