Vydání knihy

Výroba a vydání knihy vlastním nákladem autora

Výroba knihy znamená kompletní přípravu Vašeho titulu naším nakladatelstvím.
Do přípravy knihy k výrobě zahrnujeme jeden grafický návrh obálky, korekturu, přípravu pro tisk, včetně formátování textu a sazby, zadání tiskárně, tisk vzorového nátisku knihy a tisk knihy.

Vydáním knihy vlastním nákladem rozumíme situaci, kdy vydavatelem knihy je sám autor, který hradí veškeré náklady na výrobu a vydání knihy. Jedná se o zveřejnění publikace naším nakladatelstvím. Vydání knihy je podmíněno povinnými údaji v knize, ohlášením knihy, odvodem pěti povinných výtisků knihovnám a zajištěním nabídkové povinnosti knihovnám v souladu se zákonem. Zařazení titulu do databáze knih Svazu českých knihkupců a nakladatelů. Knize je přiděleno mezinárodní identifikační číslo ISBN. Distribuci a prodej si zajišťuje sám autor.

Vzorová cena pro výrobu a vydání knihy formátu A6, barevná obálka, černobílé stránky, brožovaná vazba, rozsah 100 stran, zahrnující jeden grafický návrh obálky, základní typografickou úpravu, korekturu, přidělení ISBN, EAN kód, zadání tiskárně, vzorový nátisk knihy, tisk a odeslání na adresu zadavatele:

Při 100 ks
10.900 Kč (záloha 7.500 Kč na začátku, doplatek po vydání vzorového nátisku knihy)
10 knih pro nakladatelství k zajištění povinných výtisků a nabídkové povinnosti

Při 200 ks
12.900 Kč (záloha 7.500 Kč na začátku, doplatek po vydání vzorového nátisku knihy)
10 knih pro nakladatelství k zajištění povinných výtisků a nabídkové povinnosti

Po dohodě možnost individuální kalkulace, propagace knihy – uspořádání křtu, autorská čtení, čtení v rádiu, prodej přes náš eshop, distribuci přes Kosmas.

Předtím, než vám vypracujeme návrh kalkulace, nám na email info@otevreni.com zašlete prosím anotaci a ukázku dle vašeho výběru z připravované knihy.